עמוד בית   מפת אתר   צור קשר
חיפוש
ENGLISH  
 
   

מן העיתונות

פרסומים אחרונים

מה עומד מאחורי עליות המחירים בשוק המזון?

שני מוזס, גלובס
 אוגוסט 2018
לרשתות השיווק נוח יותר הפעם לבצע את ההתייקרויות, כי הן כבר זהירות יותר ומקפידות להפנות את האש ישירות אל הספקיות, כך ש"האצבע המאשימה לא תופנה אליהם", אומר תמיר בן שחר ממשרד הייעוץ צ'מנסקי בן שחר. "הן לא מסוגלות לקחת עוד פעם על עצמן ולהקטין את המרווחים שלהן, והן לא צריכות להתחבא, כי הספקים האלה הצהירו על העלאת המחירים".

שיאני הקניות והבילויים: רשימת הרחובות המצליחים בישראל נחשפת

עדי דברת-מזריץ, דה מרקר
 יולי 2018
"בישראל צריך לעשות מה שעושים בעולם ולהקים חברות ניהול לרחובות המסחר. יש כבר ניצנים ראשונים של עיריות שהשכילו לעשות זאת, כמו רחוב הרצל בנתניה והעיר העתיקה בחיפה, אבל מרבית הערים והרחובות עדיין נמצאים מאחור בתחום הזה", אומר תמיר בן שחר, מנכ"ל חברת צ'מנסקי בן שחר.

בנייה מואצת תפגע ברמת החיים של תושבי הגליל

יצחק טסלר, ידיעות הצפון
 יולי 2018
מנכ"ל חברת הייעוץ צ'מנסקי בן שחר, תמיר בן שחר, מסביר כי כדי שרשות מקומית תישאר מאוזנת, על כל משק בית "להביא" 15 מ"ר של נדל"ן מניב.

הפולנים באים: ענקית הבגדים שתנסה לכבוש את השוק הישראלי

 יולי 2018
לדברי תמיר בן שחר: "שוק האופנה בישראל מוערך בסדר גודל של 19 מיליארד ש"ח בשנה. היום, אם סדר גודל של 15 אחוז מהצריכה שלנו אנחנו מבצעים בחו"ל, זה מקטין את היקף הצריכה בסדר גודל של 3 מיליארד שקל".

חוזרים לשכונה: "האינטרנט גמר את הקניונים" - ואלה הכוכבים החדשים

עדי דברת-מזריץ
 יולי 2018
לדברי תמיר בן שחר: "כל השחקנים בשוק הנדל"ן המסחרי מבקשים היום להיכנס ולהתמחות גם בשוק הזה. הם מחפשים עסקה כזאת בכל שלב תכנוני שבו מצוי המרכז ובכל שיטת בעלות. כולם מבינים את האטרקטיביות של זה ורוצים להיכנס לתחום".

בדקנו מאה מוצרי מזון וגילינו - המחירים ממשיכים לנסוק

נגה ניר נאמן, ברקוד חדשות 10
 יוני 2018
לדברי תמיר בן שחר: "תהליכים בשווקים לוקחים זמן. תוצאות מגיעות לפעמים שנה עד שלוש אחרי. המצב של העדר התחרות מייצר תמריץ הרבה יותר נמוך לרשתות לשמור על המחירים".

התחנה המרכזית החדשה בחיפה: מכוערת, אבל במקום הנכון

גיא נרדי, גלובוס נדל"ן
 יוני 2018
לדברי תמיר בן שחר: "כל הפעילויות שם צריכות להיגזר מעורף הנמל. אני ממש לא בטוח שצריך להעיף את כל התעשיות הכימיות. צריך להבין שזה החלק הצפוני של חיפה. צריך לחיות בעולמות הלוגיסטיקה, ואולי משרדים. הייטק לא יהיה שם".

לא רק פקקים: היישובים שבהם תרד רמת החיים - בגלל ריצת האמוק לבניית דירות

יעל דראל, The Marker
 יוני 2018
לדברי תמיר בן-שחר: "תושב בישראל עולה בממוצע כ–4,000 שקל בשנה לעירייה - ורק כמחצית מהסכום הזה ממומן מארנונה למגורים... אלא שנכון להיום מערכת התכנון אינה מחוברת לתחשיב הכלכלי. לא מספיק להקצות שטחים לתעסוקה - אלא צריך לוודא שהשטחים האלה ממומשים, ובעיקר שהתמהיל שלהם ריאלי וכלכלי".

במקום מיכל אנסקי: טדי שגיא במו"מ לרכישת שוק צפון

שני מוזס, גלובס
 יוני 2018
שגיא מקיים מגעים לרכישת השוק שברמת החייל מידי יזמי הפרויקט והבעלים מיכל אנסקי ורועי חמד, שימשיכו לשמש כיועצים מקצועיים. שווי העסקה מוערך בעשרות מיליוני שקלים. לפי נתוני משרד הייעוץ צ'מנסקי בן שחר, כיום דמי השכירות החודשיים לדוכן בשוק פרטי עומדים על 10-15 אלף שקל, ובר או בית קפה משלמים 20-30 אלף שקל. "בדיוק מהסיבה הזאת, בעלי הנדל"ן, ובכללם גם העירייה, יעדיפו את מי שיכול לשלם יותר", אומר תמיר בן שחר.

"איפה שיש טיילות יש תיירים, מתפתחים עסקים"

גיא נרדי, גלובס
 יוני 2018
מתכנן הערים והכלכלן תמיר בן שחר, ממשרד צ'מנסקי בן שחר, מדגיש: "כולנו מבינים היום שברחוב אתה צריך לתת לאנשים סיבה ללכת, כלומר זה לא רק לאלה שעושים ספורט, או צועדים. צריך לייצר חוויה וסקרנות. הטיילת הכי מלאה בסיבות ללכת לאורכה בתל-אביב, בעיני, היא לא זו ברחוב הירקון, אלא דווקא זו שמובילה מכיכר הבימה דרך שדרות רוטשילד ועד הים. הטיילת צריכה להיות קרובה למקום המגורים וצריכות להיות בסביבתה פעילויות. אנחנו לפעמים נתקלים באטימות של המתכננים שלא רוצים לפגוע בנוף ולא מאפשרים לייצר חיים".
הצג מאמרים
לפי שנה
חפש מאמרים טכניים
מילות מפתח
נושא
תאריך
   
זכויות שמורות  © צ'מנסקי בן שחר ושות'. נבנה ע"י כתום בניית אתרים