עמוד בית   מפת אתר   צור קשר
חיפוש
ENGLISH  
 
   

מן העיתונות

פרסומים אחרונים

רולטת האופנה: מי תהיה הרשת הבאה שתקרוס?

עדי דברת-מזריץ, The Marker
 פברואר 2018
סקר שערך TheMarker עם חברת הייעוץ צ'מנסקי בן שחר בקרב 1,500 נשאלים, הראה כי 15% מההוצאה החודשית של ישראלים על מוצרי אופנה היא באינטרנט. לפי תחזיות, בתוך פחות מחמש שנים יתרחב נתח הקניות ברשת ל-20%-30% מההוצאה של משקי הבית על מוצרים קמעוניים, כך שלרשתות האופנה יש בהחלט סיבה טובה לדאגה

רשתות המזון נכנסות למכירה למכולות: מי ירוויח ומי יפסיד?

שני מוזאס, גלובס
 פברואר 2018
על-פי נתוני צ'מנסקי בן שחר, ב-2012-2017 גדל שוק המזון ריאלית בכ-9 מיליארד שקל, "למעט האטה ב-2009, בשל המיתון במשק, וב-2011, בשל המחאה החברתית", אף שב"מונחי פדיון לנפש השוק סטטי"

למה הומרו החנויות בשרונה מרקט לפינות ישיבה?

שני מוזס, גלובס
 פברואר 2018
"שרונה מרקט מתמודד בשוק תחרותי צפוף", אומר תמיר בן שחר, ומסביר "ב-2014 היו בסביבת המתחם 81 עסקי הסעדה - יותר מאשר ברמת החייל על כמחצית מכמות המועסקים. היום יש 131 עסקי הסעדה, משמע נוספו נטו 50 מסעדות".
לדבריו, "השווקים עוברים מהפכה. החלק של ההסעדה תופס נתח הולך וגדל מהיצע העסקים ומהשטח על חשבון שטחי החנויות והעסקים של השוק הקלאסי. זה קורה גם בשווקים הפרטיים וגם בשווקים הציבוריים"

כלכלת "תן ביס": ההיי־טקיסטים אוכלים בזול - ואת המחיר משלמות המסעדות

רפאלה גויכמן, The Marker
 פברואר 2018
השימוש בכרטיסי ההסעדה קיים כיום ברובו בתוך טבעת מאוד ספציפי של תעשיית ההיי־טק הישראלית - אזור תל אביב והרצליה פיתוח, כפי שמסביר תמיר בן שחר: "התופעה הזאת היא כוללת, אבל יש הרגלים שונים ממקום למקום. בחיפה למשל, בפארק מתם יש חדרי אוכל בחברות. תופעת הרצליה פיתוח, רחוב הברזל, יגאל אלון, רוטשילד והארבעה - שם כמעט כל עובד משתמש בכרטיס כזה - היא תופעה תל אביבית שמחלחלת לפריפריה במספרים קטנים"

רוצים חלל

נויה גדז'
 פברואר 2018
לדברי תמיר בן-שחר: "בשנתיים האחרונות עם פתיחת חללי עבודה WeWORK בישראל, התפשט הטרנד בכל הארץ ונפתחו 150-200 אלף מ"ר של שטחי משרדים בשיטת חללי עבודה משותפים"

דור ה-Z של הקניונים

יהב גול, דה מרקר
 פברואר 2018
סקר שביצעה חברת צ'מנסקי בן-שחר בקרב 1,500 נשאלים עולה כי כ-78% מהם מבצעים חלק מקניות מוצרי האופנה שלהם באינטרנט, זאת ביחס ל-75% בשנה שעברה-גידול של 3%

חנויות, ארנקים, סלי קניות ושליחים? על זה תספרו לנכדים שלכם

הדר קנה, The Marker
 ינואר 2018
תמיר בן שחר, אומר כי אף שצמיחת המסחר המקוון גורמת בינתיים להצטמקות החנויות הפיזיות, החנויות לא ימשיכו לקטון לנצח: "אף שהיקף הקניות אונליין הולך וגדל, זה לא יבטל את קיומן של החנויות הפיזיות. ברור שהחנויות ישנו משמעותית את צורתן; רובן ייהפכו לחנויות פופ־אפ ושואו־רום, הן יהיו הרבה יותר קטנות - לא יהיה צריך 1,200 מ"ר אלא יספיקו 200 מ"ר, המחסנים לא יהיו צמודים לחנות, ואת הבגדים שתבחרי לא תצטרכי לסחוב בשקיות הביתה, אלא הם יגיעו לביתך באופן אוטומטי עוד לפנייך"

חנות רחוב קטנה שהפכה לקמעונאית ענק ביפן - תגיע הקיץ לישראל

נגה ניר נאמן, חדשות ערוץ 10
 ינואר 2018
"הרשת צריכה לבחור את המיקום הנכון עם הנפח הנכון ושתהיה לה רמת שירות מספקת ושהמוצרים במדף יהיו לאורך ציר הזמן ולכן הנושא של הניהול מצד אחד, כל מלאי המוצרים וההתאמה של המוצרים לצרכן הישראלי הם המפתח להצלחה שלה" לדברי תמיר בן שחר

לא רק מרכולים: גם חנויות ומרכזים מסחריים עשויים להיסגר בשבת

עדי דברת-מזריץ, The Marker
 ינואר 2018
לפי נתוני צ'מנסקי בן שחר, עולה כוח נתח המכירות בשבת במרכזים מסחריים הפועלים בשבתות משמעותי מאוד. המכירות בשבת הן 20%-30% מהמכירות של חנויות אופנה במרכזים מסחריים הפועלים בשבת

"חוק הזוי שיעשה טוב רק לחברות הדלק ולשחקניות הגדולות"

שני מוזס, גלובס
 ינואר 2018
הצרכנים והפיצוציות ישלמו את המחיר של חוק המרכולים: תמיר בן שחר מחברת הייעוץ צ'מנסקי בן שחר, שייעץ בעבר לחברות הדלק שמפעילות חנויות נוחות, טוען כי "ייווצר מצב אבסורדי שיש פיצוציה סגורה - ו-200 מטר ממנה חנות נוחות בתחנת דלק פתוחה"
הצג מאמרים
לפי שנה
חפש מאמרים טכניים
מילות מפתח
נושא
תאריך
   
זכויות שמורות  © צ'מנסקי בן שחר ושות'. נבנה ע"י כתום בניית אתרים