עמוד בית   מפת אתר   צור קשר
חיפוש
ENGLISH  
 
   

מן העיתונות

פרסומים אחרונים

בלעדי: האסטרטגיה החרדית של יינות ביתן נחשפת

שני מוזס, גלובס
 אוקטובר 2017
לדברי בן-שחר, "המגזר החרדי מבצע חלק גדול מהקניות באזורי מסחר ייעודיים למגזר, ומרביתן הן של מוצרי צריכה, בעיקר אופנה ומזון ולא של 'מותרות'". ואולם, הוא מוסיף כי "בשנים האחרונות קיימת פתיחות רבה יותר במגזר החרדי, המתבטאת בביקוש גובר למותגים ורשתות מוכרים גם במרכזי מסחר רגילים"

רמי שביט: "גם אם הסניפים יימכרו בשקל, העסקה סגורה"

שני מוזס, גלובס
 אוקטובר 2017
תמיר בן שחר, ממשרד הייעוץ צ'מנסקי בן שחר, שבחן לפני כעשור את כוח המותג של ניו-פארם לעומת סופר-פארם, "עדות לעוצמת המותג של סופר-פארם ביחס לניו-פארם היא העובדה שמצאנו במודל ביקושים כי השלט של סופר-פארם שווה 600 אלף שקל תוספת פדיון חודשית על ניו-פארם גם כשהוא ניצב בדיוק באותו המיקום"

נפלנו ברשת

שושנה חן, ידיעות אחרונות
 ספטמבר 2017
גייסנו את היועץ השיווקי תמיר בן-שחר, את הסטייליסטית קרן זוהר ברק, את לילך כהן , מרצה ב"שנקר" ודנה וולט, מומחית לתעשיית הקוסמטיקה. התמקדנו ב-10 רשתות עם בשורות מעניינות שהיינו שמחים לראות בקניון הקרוב לביתנו

כמו קוביות לגו

אבי שמול, כולבו חיפה
 ספטמבר 2017
עירוב שימושים, הוא מושג המתאר מתחמים עירוניים, בהם הציבור גר, עובד, סועד, מבלה, עושה ספורט ואפילו צורך תרבות. בדקנו את חיפה באיזמל מנתחים, לדברי תמיר בן שחר,

המפצח: מדוע אנחנו לא יכולים באמת להנות ממהפכת הקניות ברשת?

אבי עמית, נענע 10
 ספטמבר 2017
לדברי תמיר בן שחר "כחלון לא עושה טוב לצרכנים במדינת ישראל. אני חושב שהוא מפחד מהרעש של כל הגופים האלה שמהלכים עליו אימים. הלחץ לא רק מהקמעונאים. זה גם בעלי נדל"ן הנהנים מהעובדה שיש פדיון בקופות. הם נהנים אנחנו הצרכנים ממשיכים לשלם מחירים יקרים"

המפלצת הכחולה: איך תשפיע דקטלון על שוק מוצרי הספורט?

יעל בן ישראל , גלובס
 ספטמבר 2017
תמיר בן שחר, מנכ"ל צ'מנסקי בן שחר, חברה לייעוץ כלכלי ושיווקי: "אחד המנכ"לים הבכירים בתחום פנה אליי השבוע בבהלה שאבוא מהר למצוא פתרונות. עניתי שזה לא נעשה בשבוע, זו אסטרטגיה שיווקית שצריך לעדכן אותה כל הזמן לפי השינויים. לכן, כל מי שיגיד שהוא לא נבהל - או שהוא מתכחש או שהוא כל-כך מפחד שהוא לא יודע איך להגיב. אני לא מאמין שיש מישהו היום בקמעונות שלא חושש מהתחרות"

כלכלת שוק: השווקים מתרוקנים מקונים - ומתמלאים במסעדות

שני מוזס, גלובס
 ספטמבר 2017
אחת הסיבות לעלייה בדוכני ההסעדה היא נטישת הצרכנים את השווקים העירוניים, שנתחיהם בפדיון של שוק מוצרי המזון והסופרמרקט ירד מ-5% לפני כ-5 שנים לכ-3% בלבד. על-פי סקירת מצב השווקים של נירית לויתן, אנליסטית בכירה במשרד הייעוץ צ'מנסקי בן שחר, יש לנטישה הזאת שתי סיבות מרכזיות. האחת היא רשתות הדיסקאונט שהפכו את השוק לפחות רלוונטי. הן מציעות "מחירי שוק" במקומות נגישים וזמינים, כולל חנייה וחוויית קנייה נוחה ומהירה. הסיבה השנייה היא קניות האונליין

היסטריית דקטלון - אחרי הקיץ הקשה של הקניונים

עדי דברת-מזריץ, The Marker
 אוגוסט 2017
"מכיוון שהאוכלוסייה בישראל גדלה מדי שנה ב–2%, וההוצאה לצריכה פרטית בישראל גדלה בשנים האחרונות בקצב ממוצע של 2%–5% בשנה, תיאורטית היינו צריכים לראות עלייה בפדיונות של שטחי המסחר בישראל", אומר תמיר בן שחר מחברת הייעוץ צ'מנסקי בן שחר

האנשים ש"זרקו אותם לעזאזל" - ואלה שקונים ואוספים נדל"ן ליד תחנות הרכבת הקלה

עדי דברת-מזריץ, The Marker
 אוגוסט 2017
"המקומות החמים שבהם יהיו צפויים ביקושים גוברים לנדל"ן מניב יהיו בסמוך ועל מערכות הסעת המונים", אומר תמיר בן שחר מחברת הייעוץ צ'מנסקי בן שחר. "לאור בעיות הנגישות, שרק מתעצמות בישראל, בעתיד נגור, נבלה ונלך למסעדה באותה טריטוריה. לא נזיז את האוטו. דוד עזריאלי היה הראשון שקנה את הקרקע בתל אביב שאיש לא נתן עליה הצעה, בנה עליה את מגדלי עזריאלי, וחיבר בגשר את הקריה אליו"

המאבק על הפטור ממס לקניות באינטרנט: הקמעונאים מאיימים בפיטורי עובדים

הדר קנה, The Marker
 אוגוסט 2017
תמיר בן שחר, בעלים ושותף בחברת הייעוץ הכלכלי צ'מנסקי בן שחר, מסביר: "יש אינטרס גדול של הרבה קבוצות שההגדלה של סכום הקנייה ללא מס לא תתבצע. בקבוצה הזו נכללים יבואנים ויצרנים ורשתות בתחומים שהקניות ברשת מתחזקות בהן, כמו : אופנה, טכנולוגיה, קוסמטיקה וקבוצות הקניונים ושטחי המסחר שאינן רוצות לראות ירידה בפדיונות של הדיירים שלהן"
הצג מאמרים
לפי שנה
חפש מאמרים טכניים
מילות מפתח
נושא
תאריך
   
זכויות שמורות  © צ'מנסקי בן שחר ושות'. נבנה ע"י כתום בניית אתרים