עמוד בית   מפת אתר   צור קשר
חיפוש
ENGLISH  
 
   

מן העיתונות

פרסומים אחרונים

אובדי אדמה

אריאלה רינגל הופמן, ידיעות אחורות
 נובמבר 2017
חקלאי כפר ביאליק שכרו עורך דין ואת תמיר בן שחר, ממשרד צ'מנסקי־בן שחר, ממשרדי התכנון הגדולים בצפון, ואת אברמוביץ', יועץ אסטרטגי המתמחה בניהול משברים. "אנחנו לא מתווכחים עם הצורך, אנחנו מתווכחים עם הפתרון", אמרו, ובעתירה שהגישו לבג"ץ הציגו אלטרנטיבה בשטחים הפנויים בתוך הערים: 16 אלף יחידות דיור, כולל שטחים ירוקים ומוסדות ציבור, וכל זה בלי שהקבלנים יעלו להם על דונם אחד מעבר לאלף הדונמים שכבר העבירו בשנים האחרונות, שעל רובם לא נבנה דבר

בלעדי: הסוף של ניו-פארם? שופרסל שוקלת למחוק את המותג

ענת ביין-לובוביץ', גלובס
 אוקטובר 2017
תמיר בן-שחר, ממשרד הייעוץ צ'מנסקי בן-שחר, שבחן לפני כעשור את כוח המותג של ניו-פארם לעומת סופר-פארם, מציין: "עדות לעוצמת המותג של סופר-פארם ביחס לניו-פארם היא העובדה שמצאנו במודל ביקושים כי השלט של סופר-פארם שווה 600 אלף שקל תוספת פדיון חודשית על ניו-פארם, גם כשהוא ניצב בדיוק באותו המיקום"

קרב ההמבורגרים: הרשתות מתרחבות

לירון זייד, חדשות 2
 אוקטובר 2017
לדברי תמיר בן שחר "אנשים כבר לא רוצים לאכול אוכל שאינו איכותי, ולכן יש מעבר מהפאסט פוד שאנחנו מכירים מפעם אל האוכל המהיר האיכותי"

בלעדי: כל הפרטים על רשת הפארם החדשה של בנט קפלן

שני מוזס, גלובס
 אוקטובר 2017
תמיר בן שחר, ממשרד הייעוץ צ'מנסקי בן שחר, מעריך היום כי כניסה של רשת שלישית לא תשפיע על השוק, וכי הקרב האמיתי יתרחש בין שתי הענקיות - שופרסל-ניו-פארם, וסופר-פארם: "עד שהרוכש לא יגיע למסה קריטית, זה לא ישפיע על השוק. הוא צריך לבוא עם בשורה חדשה משמעותית, כפי שהיה בזמנו כשרמי לוי נכנס לשוק הסופרים כששלטו בו שתי הגדולות - שופרסל ומגה - והביא בשורה של מחיר, כלומר סיפק אותם מוצרים במחיר נמוך יותר"

דילמת הקניונים: איך שורדים בתוך 214 אלף מ"ר של שופינג

דותן לוי , כלכליסט
 אוקטובר 2017
לדברי תמיר בן שחר, "ברדיוס של כקילומטר שסובב את שרונה לבדה קיימים היום כ-110 אלף מ"ר של מסחר קמעונאי שהם 15% מסך ההיצע בתל אביב"

בלעדי: האסטרטגיה החרדית של יינות ביתן נחשפת

שני מוזס, גלובס
 אוקטובר 2017
לדברי בן-שחר, "המגזר החרדי מבצע חלק גדול מהקניות באזורי מסחר ייעודיים למגזר, ומרביתן הן של מוצרי צריכה, בעיקר אופנה ומזון ולא של 'מותרות'". ואולם, הוא מוסיף כי "בשנים האחרונות קיימת פתיחות רבה יותר במגזר החרדי, המתבטאת בביקוש גובר למותגים ורשתות מוכרים גם במרכזי מסחר רגילים"

רמי שביט: "גם אם הסניפים יימכרו בשקל, העסקה סגורה"

שני מוזס, גלובס
 אוקטובר 2017
תמיר בן שחר, ממשרד הייעוץ צ'מנסקי בן שחר, שבחן לפני כעשור את כוח המותג של ניו-פארם לעומת סופר-פארם, "עדות לעוצמת המותג של סופר-פארם ביחס לניו-פארם היא העובדה שמצאנו במודל ביקושים כי השלט של סופר-פארם שווה 600 אלף שקל תוספת פדיון חודשית על ניו-פארם גם כשהוא ניצב בדיוק באותו המיקום"

נפלנו ברשת

שושנה חן, ידיעות אחרונות
 ספטמבר 2017
גייסנו את היועץ השיווקי תמיר בן-שחר, את הסטייליסטית קרן זוהר ברק, את לילך כהן , מרצה ב"שנקר" ודנה וולט, מומחית לתעשיית הקוסמטיקה. התמקדנו ב-10 רשתות עם בשורות מעניינות שהיינו שמחים לראות בקניון הקרוב לביתנו

כמו קוביות לגו

אבי שמול, כולבו חיפה
 ספטמבר 2017
עירוב שימושים, הוא מושג המתאר מתחמים עירוניים, בהם הציבור גר, עובד, סועד, מבלה, עושה ספורט ואפילו צורך תרבות. בדקנו את חיפה באיזמל מנתחים, לדברי תמיר בן שחר,

המפצח: מדוע אנחנו לא יכולים באמת להנות ממהפכת הקניות ברשת?

אבי עמית, נענע 10
 ספטמבר 2017
לדברי תמיר בן שחר "כחלון לא עושה טוב לצרכנים במדינת ישראל. אני חושב שהוא מפחד מהרעש של כל הגופים האלה שמהלכים עליו אימים. הלחץ לא רק מהקמעונאים. זה גם בעלי נדל"ן הנהנים מהעובדה שיש פדיון בקופות. הם נהנים אנחנו הצרכנים ממשיכים לשלם מחירים יקרים"
הצג מאמרים
לפי שנה
חפש מאמרים טכניים
מילות מפתח
נושא
תאריך
   
זכויות שמורות  © צ'מנסקי בן שחר ושות'. נבנה ע"י כתום בניית אתרים