עמוד בית   מפת אתר   צור קשר
חיפוש
ENGLISH  
 
   

מן העיתונות

פרסומים אחרונים

שופרסל נגד סופר פארם: קרב המיליארדים יוצא לדרך

הדר קנה, דה מרקר
 אוקטובר 2018
אחרי הכישלון בריסון המחירים בשוק הפארם, שופרסל וסופר־פארם נכנסות לתחרות ראש בראש

"קיבלנו מתנה קטנה לחגים ונשלם עליה ביוקר אחרי החגים"

הדר קנה, דה מרקר
 ספטמבר 2018
"בתקופה האחרונה החלו לדבר על יוקר המוצרים והרשתות כבר הצהירו שעליית המחירים תהיה אחרי החגים. כלומר, בתקופת ביניים, כדי שלא נתעצבן עליהן, הן מייצרות תחושה שהמחירים לא עלו ואולי אף ירדו במעט - אבל בממוצע אנחנו נשלם יותר על מזון ב–2018 לעומת 2017. בעצם הרשתות נתנו לנו מתנת חג צנועה, שנשלם עליה אחרי החגים".

"פעם היו נוסעים לקניות בתל אביב, היום נוסעים לאשדוד"

שני מוזס, גלובס
 ספטמבר 2018
לדברי תמיר בן שחר, ממשרד הייעוץ צ'מנסקי בן שחר: "מי שמנצח היום הוא המתחם הפתוח והגדול ולא הקטן והעתיק. מי שגדול יכול לשנות את התמהיל שלו ולהמשיך להיות שחקן משמעותי"

"הרשתות רוצות להרוויח יותר כסף": שוב - קפיצת מחירים לפני החג

ליאור ורוצלבסקי, חדשות ערוץ 10
 ספטמבר 2018
"הרשתות הקמעונאיות מכוונות את סלי המחירים שלהן ואת המיצוב התחרותי שלהן בדיוק לפני תקופת החגים", מסביר תמיר בן שחר מ"צ'מנסקי בן שחר ושות' - ייעוץ שיווקי", "זאת, על מנת לגרום ללקוחות להאמין להן ולהגיע אליהן".

מה עומד מאחורי עליות המחירים בשוק המזון?

שני מוזס, גלובס
 אוגוסט 2018
לרשתות השיווק נוח יותר הפעם לבצע את ההתייקרויות, כי הן כבר זהירות יותר ומקפידות להפנות את האש ישירות אל הספקיות, כך ש"האצבע המאשימה לא תופנה אליהם", אומר תמיר בן שחר ממשרד הייעוץ צ'מנסקי בן שחר. "הן לא מסוגלות לקחת עוד פעם על עצמן ולהקטין את המרווחים שלהן, והן לא צריכות להתחבא, כי הספקים האלה הצהירו על העלאת המחירים".

שיאני הקניות והבילויים: רשימת הרחובות המצליחים בישראל נחשפת

עדי דברת-מזריץ, דה מרקר
 יולי 2018
"בישראל צריך לעשות מה שעושים בעולם ולהקים חברות ניהול לרחובות המסחר. יש כבר ניצנים ראשונים של עיריות שהשכילו לעשות זאת, כמו רחוב הרצל בנתניה והעיר העתיקה בחיפה, אבל מרבית הערים והרחובות עדיין נמצאים מאחור בתחום הזה", אומר תמיר בן שחר, מנכ"ל חברת צ'מנסקי בן שחר.

בנייה מואצת תפגע ברמת החיים של תושבי הגליל

יצחק טסלר, ידיעות הצפון
 יולי 2018
מנכ"ל חברת הייעוץ צ'מנסקי בן שחר, תמיר בן שחר, מסביר כי כדי שרשות מקומית תישאר מאוזנת, על כל משק בית "להביא" 15 מ"ר של נדל"ן מניב.

הפולנים באים: ענקית הבגדים שתנסה לכבוש את השוק הישראלי

 יולי 2018
לדברי תמיר בן שחר: "שוק האופנה בישראל מוערך בסדר גודל של 19 מיליארד ש"ח בשנה. היום, אם סדר גודל של 15 אחוז מהצריכה שלנו אנחנו מבצעים בחו"ל, זה מקטין את היקף הצריכה בסדר גודל של 3 מיליארד שקל".

חוזרים לשכונה: "האינטרנט גמר את הקניונים" - ואלה הכוכבים החדשים

עדי דברת-מזריץ
 יולי 2018
לדברי תמיר בן שחר: "כל השחקנים בשוק הנדל"ן המסחרי מבקשים היום להיכנס ולהתמחות גם בשוק הזה. הם מחפשים עסקה כזאת בכל שלב תכנוני שבו מצוי המרכז ובכל שיטת בעלות. כולם מבינים את האטרקטיביות של זה ורוצים להיכנס לתחום".

בדקנו מאה מוצרי מזון וגילינו - המחירים ממשיכים לנסוק

נגה ניר נאמן, ברקוד חדשות 10
 יוני 2018
לדברי תמיר בן שחר: "תהליכים בשווקים לוקחים זמן. תוצאות מגיעות לפעמים שנה עד שלוש אחרי. המצב של העדר התחרות מייצר תמריץ הרבה יותר נמוך לרשתות לשמור על המחירים".
הצג מאמרים
לפי שנה
חפש מאמרים טכניים
מילות מפתח
נושא
תאריך
   
זכויות שמורות  © צ'מנסקי בן שחר ושות'. נבנה ע"י כתום בניית אתרים